Bölgesel SEO

Bölgesel SEO ile Lokasyon Bazlı Özel Çalışmalar Sunmaktayız

Özellikle Hizmet Sektöründe yer alan firmalar için bölgesel seo stratejisi geliştirerek daha hızlı sonuç alınmaktadır.
Bölgese SEO ile Firmanız Tüm Konumlarda Yerini Alsın
Data İstanbul olarak, Bölgesel SEO hizmet kapsamında, Google Servislerinin tümünü tam anlamıyla entegreli kullanarak, site içerisinde ve dışında kullanıcı odaklı sayfalar oluşturmak ve Lokasyon bazlı kullanıcıları siteye yönlendirmeyi hedef almaktayız.

Mobil kullanımının artması sonucu Local SEO stratejisinin önemi artırmış ve yerel işletme arama hacimleri de paralel olarak artış göstermiştir.

Dünya genelinde Toplam Google Arama Hacimlerinin %80 kadarını, Mobil aramalar oluşturmaktadır.

Farkındalık Oluşturan Organik Çalışmalar

Yerel SEO kampanyalarının en önemli kısmı tutarlılığın ve devamlılığın sağlanmasıdır. Bu nedenle Data İstanbul Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansımız, Bölgesel SEO çalışmalarının her biri tam bir denetimle gerçekleştirilmektedir.

Hedef Strateji Belirlemesi ve Denetimi 96%
Rakip Analizi ve Dizinlerin Yükümlülüğü 86%
Video ve Görsellerin Etkili Kullanımı 89%
Sosyal Medya Gücünü Keşfetme 97%

Bölgesel SEO kapsamında, her müşterimiz için yapılan Local çalışmaları, son derece detaylı, zaman alan yoğun bir süreçle gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve yanlış tüm sonuçları raporlarız. Bu raporlar sonucu, geçmiş dönemde yanlış yapılmış çalışmaları en etkin şekilde nasıl onarıldığına dair bir yol haritası da dahil olmak üzere tamamen ayrıntılı bir çalışma stratejisi uygulamaktayız.

İşimiz için Kullandığımız Profesyonel Araçlar

Dijital Pazarlama ve Reklam Çözümlerinde İşimiz için Kullandığımız Profesyonel Araçlar
Kelime Araçları
Sayfa içi ve sayfa dışı yapılan optimizasyon ve iyileştirme süreçlerinde, özellikle rakip analizi ve ilk sıra için, ziyaretçi ve dönüşüm odaklı kelimeleri analiz ettiğimiz, birden fazla özel araçlar kullanmaktayız.
Heyecan Oluşturan Takım
Data İstanbul firma bünyesinde yer alan, alanında Profesyonel, iş akışını etkili yürüterek, verileri sektöre göre işleyen, alanında uzman ve operasyonu heyecanla yürüten bir takım vardır.

Bölgesel SEO Hizmeti için Formu Doldurmanız Yeterli!

Profesyonel Çözümler İçin...

- Lütfen Boşluk bırakmadan Yazınız!