Kariyer - İnsan Kaynakları

Data İstanbul Kariyer - İnsan Kaynakları
Öğrenmeye Aç / Kariyer HedefleyenÖğrenmeye Aç / Kariyer Hedefleyen
Öğrenmeye Aç / Kariyer Hedefleyen

Dijital Medya'nın mutfağında pişecek ve kariyer hedefleyen, Mesleki Liselerde Web Master bölümü ya da Ön Lisans Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyan Stajyer Arkadaşlar aranmaktadır.

Hemen hemen tüm sektörde olduğu gibi, Bilişim sektöründe de piyasa tecrübesi oldukça önemlidir. Okulda öğrenilen tüm bilgilerin uygulanma süreci mümkün olduğunca kısa tutulmalı ve Stajyer pozisyonuda bu sebeple ortaya çıktığı bilinmektedir. Özellikle ülkemizde, Lise ve Üniversite farketmeksizin eğitim seviyesinin yeterli olmadığı ve bu arayı sahada gidermenin şart olduğunu, öğrencilerin çok net bir şekilde görebilmesi kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu doğrultuda Sizi Dijital Medya Ajansımıza Davet Ediyoruz

Lise / Üniversite Bitti Bitiyor. Staj dosyamı doldurayım felsefesinden uzak, öğrendiklerini hayata geçirip, üzerine yeni şeyler katmayı düşünen, Dijital ajansın mutfağında pişmeyi hedefleyerek, Uluslararası ajanslarda üst düzey pozisyonlarda çalışabilir ya da kendi ajansını kurabilir seviyede çalışkan ve azimli Bayan arkadaşlar arıyoruz.

Dijital dünyayı parmakların arasına alarak, yönetmek, yönetirken dijital medyanın gücünü hissetmek isteyenlerin CV’lerini mail atmaları rica olunur.

İstanbul, Beylikdüzü
Yakuplu Mah, Hürriyet Bulvarı
CV'nizi Mail Atın
kariyer@dataistanbul.com
0212 909 20 46
Bizi Arayabilirsiniz