TARİH / YIL
2007 - 2017
KATEGORİ
SEO Danışmanlığı
SEKTÖR
Magazin / Beslenme
Elit Star Magazin Haber Siteleri Referansı Data istanbul

01. Magazin Haber Portalları

2 007 yılında ilk SEO çalışmalarımızdan biri olan 2 Magazin Haber sitesi. Magazin alanında bu iki haber sitesine Yapmış olduğumuz SEO Hizmeti ile “Magazin Haberleri” kelimesinde Google arama motorunda ilk sayfa, ilk 5 sıraya taşıdık. Hızlı trafik artışı sağlayarak alanında en çok konuşulan ilk 5 Magazin sitesi arasında yerini alan sitelere içerik üretimi (Content Marketing) noktasında destek sağladık. 

“İyi bir içerik, sadece özgünlük değil, içeriği ile zenginlik katan, okuyucuya ilham veren, kaliteli, sürükleyici ve heyecan uyandıran bir ruha sahip olması gerekir.”
– Yusuf ŞAHİN | dijital medya uzmanı

02. Zayıflama ve Diyet Portalı

Rekabeti yüksek ve krititk, bir o kadar da hassas konu içeriklerinin yer aldığı alan olan Zayıflama ve Diyet üzerine kurmuş olduğumuz bir Forum Platformu. Bitkisel gıda takviye ürünleri üzerine tedarik ve satışını yapan bir müşterimize, bizim tarafımızdan projelendirilip sunduğumuz bir düşünceyi hayata geçirdik ve başarılı sonuçlara ulaştık. Zayıflama konularına ilgili kişileri ve diyet yapan kullanıcıları hedefleyerek bu platforma ücretsiz üye olmalarını sağladık. Diyet yaparken yaşadıkları zorlukları, kilo verme noktasında merak ettiği konuları, diyet listelerini, doğal zayıflama kürleri ve benzeri alanda yüzlerce içeriği oluşturarak, kullanıcıların binlerce soruyu tek platformda sorma ve cevaplama fırsatı sunduk. Böylece müşterimizin ürünlerini bu platformda daha iyi tanıtılmasını sağlayarak satışların yüksek oranda artırılmasını başardık. Bağımsız bir platform olarak yayına aldığımız forum platformu üzerinde, müşterimizin tüm ürünlerini bir tanınmış bir marka değeri kattık. Kullanıcıları özgürce, marka ile ilgili soru, öneri şikayet ve taleplerini bu çatı altında paylaşmalarına imkan sağladık. Forum içerisinde çekilişler, yarışmalar, diyete sadık kalma gibi oyunlar hazırlayarak hediyeler dağıttık. Böylece, Marka ile kullanıcılar arasında güçlü bir bağ oluşmasını sağladık. Günlük 15K tekil ziyaretçi ile bu platformun yayını 3 yıl boyunca benzersiz başarılara imza attı.

Zayıflama Diyet SEO