Data istanbul seo ajansı üst banner
SEO & SEM KONUSNUDA UZMAN BİR AJANS

Data İstanbul Dijital Medya ve Reklam Danışmanlığı SEO Ajansı

Kurumsal SEO Ajansı olarak, deneme yanılma, hazır Kalıp, ezbere dayalı klasik çalışmaların ötesinde, Müşterilerimize sonuç odaklı özel ayrıcalıklar sunan çözümler üretiyoruz

01
SEO Danışmanlığı

SEO Uzmanı ekibimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olup, daha fazlasını keşfedin.

02
E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret dilini iyi biliyoruz. Bütçe, doğru planlama ve güçlü bir alt yapının nasıl kurulması gerektiğini…

03
Google ADS Reklamları

Doğru Hedef Kitle ve Planlama ile en etkili Google Adwords Reklam çözümleri

04
Marka İtibar Yönetimi

Markanız için, dijital ortamda oluşabilecek olumsuz yönleri iyileştiriyoruz

Data İstanbul Dijital Reklam ve SEO Ajansı Ofis
hakkımızda

SEO Stratejilerinde 12 yılı Aşan Uzmanlık ve Tecrübe

Kurumsal SEO Ajansı olarak, deneme yanılma, hazır Kalıp, ezbere dayalı klasik çalışmaların ötesinde, Müşterilerimize sonuç odaklı özel ayrıcalıklar sunan çözümler üretiyoruz
  • Web sitenizi arama motorlarına uygun hale getirmek için, site hızı, doğru ve temiz kodlama ile mobil uyumlu özel bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Rakip analizi, sektör bazlı doğru hedef kelimeler belirlenerek, başlangıç, orta ve uzun vadede stratejiler oluşturuyoruz.

Doğru ziyaretçiyi sitenize çekerek etkileşim oluşturmak adına, etkili stratejiler geliştiren SEO Ajansı bünyesinde yer alan uzman ekibimiz ile hemen tanışabilirsiniz.

  • Doğru planlanmış hızlı bir süreçle oluşturulan, analiz sonrasında hedeflenen çalışmayı gerçekleştiriyor ve raporluyoruz.
  • Uluslararası Otoriter platformlarda markanızın dili olup, ürün ve hizmetlerinizin hedeflenen kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.
dataistanbul logo
Bölgesel SEO Stratejisi

Ürün ve Hizmetlerinizin Tanıtım, pazarlama ve satışı noktasında daha hızlı ve kesin bir sonuca ulaşabilmesi için Bölgesel odaklı çözümler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi
Harita (MAPS) Optimizasyonu

Arama sonuçlarında, son 5 yılda haritaların önemi oldukça artı. Ürün ve hizmet aramalarında harita sonuçları tüm sektörler için ciddi bir önem arz etmektedir.

Haritalarda Görün
Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık alanında en etkili yöntemlerden biri olan Sosyal Medya kanallarını yürütme işlemlerini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Markanızı Sosyalleştirelim
Ajansımızın Farkındalığı

Beklentilerin ötesinde çalışmalar sunan
Veri Odaklı SEO Ajansımızla İşinizi Büyütün

01.

#SEO Hedef

Belirlenen en doğru hedefe, en doğru planlama ile ulaşmayı başaran Uzman SEO Firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

02.

Strateji

Uzman SEO Ekibimiz, her müşterimiz için özel strateji oluşturur ve bu strateji üzerine çalışmalarını yürütür.

03.

Güvenlik & Teknoloji

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz Korumalı Sunucularımız, SSD, Özel IP ve SSL ile daha hızlı ve güvenli ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.

04.

Eş Zamanlı Analiz

CRM ile çalışan ajansımız, yapılan tüm işlemleri müşterilerimiz ile eş zamanlı takip etme ve yorumlama imkanı sunmaktadır.

Dijital medya, reklam ve Kurumsal SEO, Dijital Pazarlama, E-Ticaret, ve Sosyal Medya danışmanlığı noktasında ihtiyaçlarınızı doğru ve kalıcı çözümler oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Detaylar için Hizmetlerimiz bölümünde yer alan “Kurumsal SEO Danışmanlığı” sayfamızı inceleyebilir, merak ettiğiniz konuları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Veri odaklı SEO ajansı olarak sunmuş olduğumuz SEO danışmanlığı alanında, potansiyel müşterilere ulaşmak, sektöre yön veren bir marka oluşturmak için tüm verileri analiz ederek bir strateji oluşturmaktayız.

E-Ticaret Odaklı Finansal Yatırım
Danışmanlığı için Doğru Yerdesiniz.

Ülkemizde 50 Milyar Doları aşan E-Ticaret Hacmi için, Doğru yatırım ve reklam stratejisi geliştiren firmalar konumunu belirledi. Ya Siz! A’dan Z’ye Stratejik çözümler için doğru adrestesiniz.

Tedarik ve stok yatırımı, çağrı merkezi, depolama ve Finans Danışmanlığı ile birlikte Kargolama sürecini doğru yönetmek.

Sektör, ürün ve hizmetlerinize odaklı rekabet analizi ve sonrası için doğru pazarlama ve reklam stratejisi geliştirmek.

E-Ticaret için oluşturulan doğru ve hedef odaklı yol haritası için profesyonel ekibimiz, sizin yanınızda yer almaktadır.

E-Ticaret ve Dijital Yatırım Danışmanlığı Paranızı boşa harcamayın! Profesyonel E-Ticaret çözümler sunan
Data İstanbul Dijital Medya ve Reklam Ajansı ekibi, yatırım danışmanlığı ve online mağaza alanında sizlerin yanınızdadır.

Dataistanbul hakkında yorumlarımız
Yorumlar

Dataistanbul için
Ne Dediler?

“Sektör alanında bilgi ve birikimleri ile rakipleri doğru analiz etmesi sonucu, firmamıza sunmuş olduğu yol haritası ve dijital alanda geliştirdikleri stratejileri sayesinde çok başarılı dönüşümler yakaladığımız için Data İstanbul SEO Ajansına şükranlarımızı sunuyoruz.”

Murat AKBABA,

Pazarlama Direktörü
Dataİstanbul >> Çözüm Ortaklarımız

Veri Adıklı SEO Ajansı Dataİstanbul

Dataistanbul Dijital Medya ve SEO Ajansı ekibimiz ile İletişime geçerek, hedef odaklı bir çalışma planı oluşturmak,
doğru strateji ve gerçek çalışmalar ışığında, başarıyı bizimle yakalama imkanı bulabilirsiniz.