Kurumsal

Kurumsal Firma Profili

Data İstanbul Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı Firmamız Hakkında Kısa Bir Hikaye

Data İstanbul Dijital Reklam Ajansımız; ileri görüşlü şirketler için, etkili içerik ve satış stratejileri geliştirmektedir. 11 Yıllık tecrübe ile Google SEO, E-Ticaret ve Sosyal Medya ihtiyaçlarınıza en doğru çözümler sunmaya devam ediyor.

Ajansımız, çalışmalarında tüm müşteriler ve iş ortakları ile şeffaflık sabır ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmaktadır. Arz ve taleplerinize göre online marketing ve pazarlama çözümleri üretmekteyiz. Ürettiğimiz çözümler, hedefleriniz doğrultusunda uygulamanın her aşamasında tam etkinlik kontrolü ile sağlanmaktadır. Yeni müşteriler kazanmak, oturduğunuz yerden iş bağlantıları kurmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi doğru tespit eden ve bu doğrultuda online yol haritanızı belirleyen ekibimiz, sürekli güncellediği bilgi birikimiyle sizlere online pazarlama ve Web çözümleri sunmak için heyecanla telefonunuzu beklemektedir.

Tanıtım Videomuz

Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı olarak 2006 yılında kurulan “Data İstanbul" onlarca farklı sektörde yüzlerce firmaya, Google Adwords, SEO, Sosyal Medya ve E-Ticaret Danışmanlığı olmak üzere, Marka İtibar yönetimi gibi özel çözümler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Data İstanbul Firma Tanıtım Videomuzdan Firmamızı İnceleyebilirsiniz.

Danışmanlık Çözümleri
Her müşterilerimize, özel teknik destek ve planlanmış yol haritasını büyük bir titizlik ile sunmaktayız.
Maliyetler
Doğru reklam maliyet analizleri ve ödemeler noktasında müşterilerimizin öz kaynaklarını korumayı görev saymaktayız.
Başarımızın Sırrı
Başarımızı sürekli kılan değerlerin; büyük bir özveri, titiz çalışma ve benimseme ile mümükün kılındığını çok iyi biliyoruz.
Sıcak Müşteri İlişkileri
Müşterilerimiz ile kurduğumuz bağ; samimiyet, güven ve müşteri çıkarları gözetilerek kurulan güçlü bir vizyonu tesil etmektedir.
Zirvede Kalmak
Marka, hizmet ve ürünlerinizi, tüm arama sonuçları, sosyal medya ve video gibi dijital mecralarında zirveye taşıyoruz
HTML5 / CSS3 / JS
Tüm tasarım ve kodlama çalışmalarımız büyük bir titizlik ile W3 standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Vizyonumuz

Gelişen İletişim Teknolojisine yön veren firmamız, yenilikçi stratejilerimiz ile müşterilerimizin doğru kanallarda doğru hedef kitleye ulaşmasına yardımcı olmak

Çözüm Ortaklarımız

Data İstanbul Dijital Reklam, Pazarlama ve SEO Ajansımız, bünyesinde barındırdığı uzman ekibi yanı sıra, sektöre öncü firmalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır.