E-Ticaret Danışmanlığı

Profesyonel E-Ticaret Danışmanlığı

12 Yıllık E-Ticaret Tecrübesi ve Alanında Uzman Ekibi ile İleri Görüşlü Şirketler için Dijital Pazarlama ve Satış Stratejileri Geliştirmekte, Alt Yapı, Yatırım ve Tedarik Danışmanlığı Yapmaktayız.
E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Sürecinin Her Alanında Uzman Çözümler

Satış ve Pazarlama kanallarından önce, Tedarik ve Alt Yapı Operasyonunu Yürütme, Müşteri Sadakati ve Marka İtibar yönetimi noktasında çalışamalar gibi bir çok faktör E-Ticaret sürecine başlamadan önce hazır hale getirilmelidir.

Paranızı Boşa Harcamayın!

Profesyonel E-Ticaret çözümler sunan Data İstanbul Dijital Medya Ajansı, yatırım danışmanlığı ve online mağaza alanında sizlerin yanındadır.

Sektör, ürün ve hizmetlerinize odaklı rekabet analizi ve sonrası için, doğru pazarlama ve reklam stratejisi geliştirmek ve E-Ticaret için oluşturulan doğru ve hedef odaklı yol haritası için profesyonel ekibimiz, size, stok, tedarik, ödeme sistemleri ve çağrı merkezi gibi, sürecin her alanında doğru ve etkili yatırım danışmanlığı sunmakta ve süreci sizin adınıza yürütmektedir. Ürünlerinizi satın almak isteyen kullanıcıların sorunsuz bir şekilde satın alma işlemini yapabilmeleri için en doğru, uygun maliyetli ve hızlı bir yapı kullanılmalıdır. Kargo ve lojistik yönetiminde satışların artışı ile birlikte yaşanan problemleri ortadan kaldıracak çözümleri sizlere sunuyoruz.