Tıklama Başı Reklam Yönetim Danışmanlığı

Google & Sosyal Medya
Reklam Ajansı

Google Reklam

Google ADS Reklamları için uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Doğru müşteri kitlesi hedeflenerek, Sosyal medya kanallarında yürütülen kampanyalar için doğru yerdesiniz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Reklam maliyetlerini en doğru şekilde planlıyor ve satışların artırılması için potansiyel müşterileri hedefliyoruz.

Performans Pazarlaması

Markanız için planlanan ve hedeflenen tüm dijital mecra kanallarında en ideal kampanyaların oluşturulmasını sağlıyoruz.

Tıklama Başı Ödeme ve Aksiyon Başına Ödeme ödeme yöntemleri
sonuç odaklı başarı

Tıklama Başı Ödeme (PPC)
Çok YÖnlü Ölçülebilir Veriler

Dijital reklam kanalları arasında en etkili mecra olan Tklama Başı Ödeme Yöntemi (PPC) belirlenen plan ve kampanyalar doğrultusunda en başarılı sonuçları en kısa sürede vermektedir.

Sadece Google değil, Facebook, Instagram ve TikTok gibi bir çok mecrada hedeflenen kitleye yönelik profesyonel reklamlar oluşturmak ve belirlenen reklam bütçesini en iyi şekilde kullanmak için çalışıyoruz.

ReMarketing

E-Ticaret satışlarını arttırıcı etkisi ve dönüşümler sebebiyle orta ve yüksek bütçe ayıran firmaların tercih ettiği bir reklam türüdür.

Video Reklamları

Marka, ürün ve hizmetlerin, ziyaretçiye kalıcı bir iz bırakması için video reklamlar, son derece etkili bir yöntem olup dönüşümü oldukça yüksektir.

Merchant Center

Müşteriler, sattığınız şeyler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir.

Bölgesel Hedefleme

Dünyada istediğiniz ülke ya da şehirleri hedefleyerek oluşturulan reklam kampanyaları için bölgesel reklam optimizasyonu yapılır.

Marka Bilinirliği

Belirlenen hedef kitleye, belirli aralıklarla gösterilen reklam modeli olup, hizmet sektörleri için etkili bir reklam seçimi olarak kabul edilir.

Reklam Ölçümleme

Marka, ürün ve hizmetleriniz için, reklam vermeden önce piyasa analizi ve maliyet ölçümlemesi yapılarak değerlendirme yapılabilmektedir.

Eş Zamanlı Yönetim

Sizi dinliyor ve sizlerle planlıyoruz.

Dijital Reklam yönetimini sizlerle eş zamanlı planlıyor, hedef ve stratejilerin oluşmasında uzun soluklu değerlendirmeler yapıyoruz. Tüm bunların neticesinde Kreatif Ekibimiz ve marka uzmanlarımız eşliğinde en doğru kampanyaları oluşturuyoruz.

AKTİF MÜŞTERİLER
+
REKLAM KAMPANYASI
+
REKLAM EKİBİ
+
TECRÜBELİ YILLAR
+
Neden Biz?

Ajansımız, on yılı aşan tecrübesi ile binlerce kampanyayı, büyük bir başarı ile yürütmüştür.

İşimizde Tutkuluyuz

İşine büyük bir tutku ile bağlı çalışan Data İstanbul Dijital Medya Ekibimiz, tüm dijital pazarlama kanallarını en iyi şekilde yönetme ve sonuç odaklı çalışmalar ortaya koymaktadır.

Savaşçı bir Ruh ile Çalışıyoruz

Hızlı değişen dijital dünyaya ayak uydurmak, rekabet ve dijital reklam sürecindeki işleyişi organize ederken, ekibimizde mevcut olan coşkuyu tüm ruhumuzla yaşıyoruz. 

Hangi Mecrada Hangi Reklam?

Markanız için, ürün ve hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtmak ve yüksek dönüşüm elde etmek için hangi mecrayı nasıl kullanacağımızı çok iyi biliyoruz.

İddialı olan Şirketler için Doğru Ajans

Sizinki gibi iddialı işletmelerin farkındalık oluşturarak, web trafiğini artırmak, müşterilerle bağlantı kurmak ve  daha güçlü bir marka elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

"Dijital Reklam Gücünü Keşfedenler Kazanıyor."

Sözler Meclisi

Dijital Medya
Reklam ve Pazarlama Hakkında
Onlar Ne Dedi?

Yusuf ŞAHİN
"Sadece Var Olması Asla Yetmez" sözünü, dijital dünyada rekabetin, ne kadar zorlu bir süreç olduğunu ifade etmiştim. Gelinen 15 yıllık süreçte bunu daha iyi kavrıyoruz.
Yusuf ŞAHİN
Dijital Medya Uzmanı
 Jeff Eisenberg
İşinizi ikiye katlamanın yolu trafiğinizi ikiye katlamak değil, etkileşim oranınızı ikiye katlamaktır. Doğru hedef kitle seçimi önemli bir kriterdir.
Jeff Eisenberg
ABD'li İş Adamı
Larry Weber
İnsanlar, kendilerine bir şeyin satılmasını istemiyorlar. İlgi duydukları şeyler hakkında bilgi almak, o markayı sahiplenmek ve satıcı tarafı ile bir bağ kurmak istiyorlar.
Larry Weber
Racepoint Global Kurucusu
İlker KOÇ
"Dijital Dünya, bekleyenlerin, yavaş hareket edenlerin ve tembellerin yeri değildir."
İlker KOÇ
KOÇ Inc.