Dijital PR Çalışması

Online Marka İtibar Yönetimi ile Markanızın imajını koruyoruz

Markanız, adınız ya da web siteniz ile ilgili dijital ortamda yer alan haksız haber ve şikayetlerin kaldırılması ile ilgili süreci başarılı şekilde yürütüyoruz.

  • Markanız dahilinde ürün ve hizmetlerinizi karalama ve olumsuz algı oluşturulmuş olması, yeni müşterilerinizin oluşmasında en büyük engel olmaktadır.
  • Başta şikayet siteleri olmak üzere, sosyal medya, haber, forum ve blog yorumlarında markanız için yapılan değerlendirmelerin her bir kelimesi, markanız için ne kadar hassas olduğunun farkındayız.

Markanızın, dijital ortamda imajını ve izlenimini oluşturan, yöneten ve pozitif doğrultuda değiştiren, iletişim ve pazarlama çalışmaları olarak tanımlanan Dijital PR çalışmalarını Data İstanbul PR alanında uzman ekibimiz profesyonel şekilde yürütmektedir.

  • Alanında uzman ekip ve etkili Stratejiler geliştiren  sektörün önde gelen ajansı Data İstanbul, markanızı, her kitleye özgün ve farklı bir dilde anlatıyor.
  • Markanızın Kitle üzerinde ki negatif imajını, pozitife çeviren ve bu süreci tüm dijital mecraları kullanarak gerçekleştiriyoruz.
Online Marka İtibar Yönetimi ile Neler Yapıyoruz?
Profesyonel PR Yaklaşım

Online İtibar Yönetimi Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Markanızın, öncesinde dijital medya ortamında nasıl bir izlenim oluşturduğunu, bunların sonuçlarını ve sonrasında nasıl bir izlenim oluşturacağını analiz ederek, ortaya koyduğumuz strateji ve çalışmaları eş zamanlı izleyebilirsiniz.

İnternet Sitelerinden İçerik Kaldırma 95%
Google dizininden yayın kaldırma, index sildirme 90%
Youtube kanal kapattırma / Video Kaldırma 85%
Topluluk Şikayet Yönetimi 98%

Markanızı Koruyoruz!

Markam Dijital Ortamda Tehlikeli mi?

Dijital Ortamda Markamı
Nasıl Değerlendirmeliyim?

Dijital medya ortamında, sizin veya markanız hakkında çıkan yayınlar. Sizi ya da markanızı zedelemeyi hedeflemiş, kasıtlı ve sistematik yayınlar, Web sitelerinde yer alan yasal ve marka – kişi ile alakasız yayınlara yapılan kötü, maksatlı spam yorumları. Sosyal Medya mecralarında belirli bir #konu üzerinden konu dışı olarak yapılan spam paylaşımlar. Haber siteleri, Forum, blog ve benzeri kanallarda, kişi ya da markanız ile yapılan röportajların, söyleşilerin, tanıtım yazı veya videoların, kurumsal kimlikle örtüşmeyen, marka değerini zedeleyici veya kitleler nezdinde yanlış izlenim oluşabilecek yada oluşmuş sonuçlar doğurması gibi noktalarda hukuksal ve teknik açıdan danışmanlık almanız son deece önem arz etmektedir.

Marka İtibar Yönetimi Data İstanbul Uzmanlığı

Dijital dünyada negatif algı oluşturan içeriklerin, adınıza ya da markanıza ne boyutta bir zarar verdiğini kestirmek çok güç. Bu noktada bu negatif içerikleri tespit ederek, kaldırmak ve pozitif algı için oluşturulan içerikler ve çalışmaları, Viral yönü ile profesyonel şekilde işleme alan Ajansımız ile iletişime hemen geçebilirsiniz.

Kurumsal Marka İtibar Danışmanlığı

Haber siteleri, sosyal medya, sözlük ve forumlar gibi dijital dünyanın tüm alanlarında, Tüketici trendlerini takip ediyoruz. Veriye dayalı iletişim stratejileri geliştirin ve medya harcamalarını optimize eden "Data İstanbul Dijital Medya Ajansı" sizlerin yanında.