Kurumsal SEO Optimizasyonu Nedir?

Yüksek ziyaretçi trafiği, daha fazla müşteri çekebilmek adına, web sayfanızın arama motorlarına uygun şekilde optimize edilmesi olarak tanımlayabiliriz. Web sitenizin  optimizasyonu tabii ki tek başına yeterli olmadığı gibi web sitenizin ürün ve ya markanız için tüm dijital platformlarda yer vermek ve çalışmayı etkin şekilde yürütmekteyiz. İlk aşamada yazılım ve tasarım  sürecinde, web üzerinden – özellikle en çok kullanılan akıllı telefonlarda –  gezinen ve arama motorlarını kullanan internet kullanıcılarının, web sitenize kolay ve hızlı ulaşabilmesi, ziyaretçilerin artması ve başta Google  olmak üzere arama motorlarının sitenizi, kullanıcıların aramalarına hızlı bir şekilde yükselmesi için gereken site içi ve dışı yapılan teknik çalışmalara Seo denilir. Farklı değişkenler üzerinden yapılan geniş bir çalışma şekline sahiptir. SEO Uzmanı ve Kurumsal SEO kapsamında Data İstanbul olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

SEO Optimizasyonu

Daha fazla ziyaretçi trafiği daha fazla müşteri çekebilmek adına, web sitenizi arama motorlarına uygun şekilde optimize etmekteyiz.

Temiz Kodlama

Web sitenizi daha hızlı ve mobil uyumlu hale gelebilmesi gibi bir çok noktada ziyaretçiye daha kullanışlı bir yapı inşa ediyoruz.

Analiz & Raporlama

CRM ile çalışan ajansımız, müşterilerimiz ile eş zamanlı analiz, raporlama ve yorumlama imkanı sunmaktadır.

İçerik Üretimi

Kaliteli, ideal ve özgün içerik noktasında "Sadece Var Olması Yetmez!" ilkesi ile çalışan ekibimiz, rakiplerinizden sizi öne taşıyacak içerikler üretiyoruz.

Marka Bilinirliği

SEO ile sektörde arama motorlarında önde olarak, markanız değeri artarak, talebin üzerinde bir arz oluşturabilirsiniz.

Organik Etkileşim

Başta Sosyal medya olmak üzere, tüm dijital platformlarda markanızı konuşturmayı ve sitenize yönlendirme noktasında çalışmaları ciddi bir titizlik ve profesyonellikle yürütüyoruz.

rakamlarla Dataistanbul

Dijital Reklam Ajansımız'dan
Profesyonel SEO Çalışmaları

ÖNCE SONRA

104,457

487,297

Yıllık Organik Trafik

6,740

39,369

Anahtar Kelime Sıralaması

%6

%24

Ziyaretçi Yüzdesi

Kurumsal SEO Danışmanlığı Data İstanbul SEO Ajansı.
Profesyonel Ekip ve 14 yılı Aşan Tecrübesi ile Profesyonel SEO Uzmanı Firması, standartların ötesinde sonuç odaklı çalışmalar sunmaktadır.

10 yılı aşan tecrübe ve kanıtlanmış SEO stratejileri ile Google arama motoru başta olmak üzere, diğer Yandex ve Bing arama motorlarında daha fazla trafikten ziyade, etkileşim sağlayan ziyaretçileri hedeflemek, müşteri ve sektördeki talebi bir mıknatıs edası ile web sitesine yönlendiren güçlü bir çalışma yürütülmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Ekibimiz ile ilk Sayfa Garantisi. Eş zamanlı analiz ve değerlendirmeler...

90 gün içinde web sitenizi Google aramalarında ilk sayfaya çıkmasına ve satışlarınızı kalıcı olarak artırmanıza yardımcı oluyoruz. Hacklink gibi illegal yöntemlerden uzak, spam çalışmalardan kaçınan profesyonel bir ekip ile Web sitenizi riske atmayın. Ezbere dayalı fahiş fiyatlardan uzak, doğru veriler neticesinde uygun fiyatlar sunuyoruz. 

Web sitenizi ilk Sayfaya Taşıyalım!
Analiz edelim ve Yorumlayalım.