SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Data İstanbul SEO Ajansı olarak, Arama Motoru Optimizasyon Çözümlerini "Sadece Var Olması Asla Yetmez" Vizyonu ile Müşterilerimizi Sektörde Zirveye Taşımaktadır!

Kurumsal SEO – Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımız 10 yılı aşan tecrübe ve her müşterimiz için özel olarak geliştirdiğimiz, hedef odaklı stratejiler oluşturulmaktadır.

SEO Ajansı Ekibimiz, Arama Motoru Optimizasyonu Noktasında Özel Çözümler Sunmaktadır

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti Sunan Data İstanbul Dijital Medya Ajansımız, Beklentilerin Ötesinde Yüksek Performans Sağlayan Sonuç odaklı stratejiler geliştirmektedir.
89
%
Organik Trafik Çekme
52
%
Hemen Çıkma Oranı Azaltma
45
%
Ortalama Ziyaretçi Süresi Artışı
64
%
Oturum Başına Sayfa Sayısı Artışı
Rakipleri İzliyor, Analiz Ediyor ve Buna Göre Strateji Geliştiriyoruz! Arama Motorlarının ve Ziyaretçilerin Ne İstediklerini Biliyor ve Bu doğrultuda yol haritası oluşturuyoruz. İşte Bizim Başarımızın ana sebebi burada.
  • Site içi ve Site Dışı SEO Optimizasyonu doğrultusunda, sitenin teknik yapıları ile beraber ziyaretçi odaklı, hızlı ve ulaşılabilirlik seviyesine çıkartıyoruz. Hedef kelimelerde micro data sosyal ve sosyal mühendislik stratejileri geliştirerek, yüksek kalitede içerik ve kodlamayı bütünleştiriyoruz.
  • Her müşterimize özel, Butik SEO hizmeti sağlayan ajansımız, Kullanıcı deneyimi ve etkileşimi ön planda tutarak, Sosyal Medya ve Dijital yayın destekli çalışmalar yapmaktadır. Data İstanbul SEO Ajansı bünyesinde yer alan uzman ekibimiz, tüm işlemlerini deneme yanılma yolu ile değil, belirlenen bir strateji üzerinde yürütmektedir.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Kalıcı Çözümler

Organik Arama
Kaliteli ve Zengin bir içerik oluşturulması esas alınan tüm siteler, organik arama sonuçlarında zirveye çıkmayı başarmaktadırlar.
İçerik Stratejisi
Analiz Sonucu Elde ettiğimiz anahtar kelime fikirlerini, sektördeki birçok kelimeden trafik almanızı sağlayacak içerik stratejisi oluşturuyoruz.
HTML5 / CSS3 / JS
Tüm tasarım ve kodlama çalışmalarımız büyük bir titizlik ile W3 standartlarına uygun ve daha hızlı olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Web Sitesi Analizi

Tüm Google servislerini yakından takip eden firmamız, Google Search Console bölümünden site ayarlarını, analiz ederek, siteyi daha etkin bir hale getirir ve ziyaretçi / dönüşüm odaklı strateji geliştirir. Müşterilerine düzenli analiz raporları sunarken bu raporları en doğru şekilde yorumlamaktadır.
Abdullah TEPE
Başta E-Ticaret olmak üzere, dikey model Dijital Reklam ve Pazarlama kanalında bizlere, danışmanlık sağlayan Data İstanbul, 100'den fazla ürün ve markamız için yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
Abdullah TEPE
CEO Manager
Murat AKBABA
Sektöre olan bilgi - birikimleri ve rakipleri doğru analiz etmesi sonucu firmamıza sunmuş olduğu yol haritası ve stratejiler sayesinde çok başarılı dönüşümler yakaladığımız için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.
Murat AKBABA
Pazarlama Kanalı Direktörü