SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Data İstanbul SEO Ajansı olarak, Arama Motoru Optimizasyon Çözümlerini "Sadece Var Olması Asla Yetmez" Vizyonu ile Müşterilerimizi Sektörde Zirveye Taşımaktadır!

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımız 10 yılı aşan tecrübe ve her müşterimiz için geliştirdiğimiz, hedef odaklı stratejiler oluşturmaktayız.

SEO Ajansı Ekibimiz, Arama Motoru Optimizasyonu Noktasında Özel Çözümler Sunmaktadır

89
%
Organik Trafik Çekme
52
%
Hemen Çıkma Oranı Azaltma
45
%
Ortalama Ziyaretçi Süresi Artışı
64
%
Oturum Başına Sayfa Sayısı Artışı
Rakipleri İzliyor, Analiz Ediyor ve Buna Göre Strateji Geliştiriyoruz! Arama Motorlarının ve Ziyaretçilerin Ne İstediklerini Biliyor ve Bu doğrultuda yol haritası oluşturuyoruz. İşte Bizim Başarımızın ana sebebi burada.
  • Site içi ve Site Dışı SEO Optimizasyonu doğrultusunda, sitenin teknik yapıları ile beraber ziyaretçi odaklı, hızlı ve ulaşılabilirlik seviyesine çıkartıyoruz. Hedef kelimelerde micro data sosyal ve sosyal mühendislik stratejileri geliştirerek, yüksek kalitede içerik ve kodlamayı bütünleştiriyoruz.
  • Her müşterimize özel, Butik SEO hizmeti sağlayan ajansımız, Kullanıcı deneyimi ve etkileşimi ön planda tutarak, Sosyal Medya ve Dijital yayın destekli çalışmalar yapmaktadır. Data İstanbul SEO Ajansı bünyesinde yer alan uzman ekibimiz, tüm işlemlerini deneme yanılma yolu ile değil, belirlenen bir strateji üzerinde yürütmektedir.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Kalıcı Çözümler

Organik Arama
Kaliteli ve Zengin bir içerik oluşturulması esas alınan tüm siteler, organik arama sonuçlarında zirveye çıkmayı başarmaktadırlar.
İçerik Stratejisi
Analiz Sonucu Elde ettiğimiz anahtar kelime fikirlerini, sektördeki birçok kelimeden trafik almanızı sağlayacak içerik stratejisi oluşturuyoruz.
HTML5 / CSS3 / JS
Tüm tasarım ve kodlama çalışmalarımız büyük bir titizlik ile W3 standartlarına uygun ve daha hızlı olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Web Sitesi Analizi

Tüm Google servislerini yakından takip eden firmamız, Google Search Console bölümünden site ayarlarını, analiz ederek, siteyi daha etkin bir hale getirir ve ziyaretçi / dönüşüm odaklı strateji geliştirir. Müşterilerine düzenli analiz raporları sunarken bu raporları en doğru şekilde yorumlamaktadır.
Jonathan Simpson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Jonathan Simpson
Lead Manager
Angelina Johnson
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram, anteposuerit litterarum formas humanitatis seacula.
Angelina Johnson
Sales Manager