Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansımızın Hizmetleri

Data İstanbul Dijital Pazarlama, Reklam ve SEO Ajansı Tüm Hizmet Alanlarımız. SEO, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve Web Tasarım Çözümleri, Sosyal Medya Danışmanlığı gibi tüm PR çalışmaları profesyonel olarak yapılmaktadır.
SEO Hizmetleri
SEO Hizmetleri

Çalışmalarımız, 10 yılı aşan tecrübe ve her müşterimiz için geliştirdiğimiz, stratejiler ile başarıya ulaşır.

Bölgesel SEO
Bölgesel SEO

Özellikle Hizmet Sektöründe yer alan firmalar için bölgesel seo stratejisi geliştirerek daha hızlı sonuç alınmaktadır.

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Markalarınız ve işletmeleriniz için en doğru mecrayı sizler için hedef kitlenizle etkileşime geçecek şekilde belirler...

E-Mail Pazarlama
E-Mail Pazarlama

Online pazarlamanın en önemli kalemlerinden biri olan e-mail pazarlama, firmalar için yüksek kazanç sağlamaktadır.

Tıklama Başı Ödeme
Tıklama Başı Ödeme

Google Adwords ve diğer tıklama başı ödeme yöntemlerini doğru kullanan uzman ekibimiz...

Yerel Arama Stratejisi
Ürün ve Hizmetlerinizi belirli bölgelerde ki müşterilere yönelik yapmak istiyorsanız, buna uygun strateji geliştirmek ve yol haritası doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız.
Devamı
Google Adwords
Doğru Hedef Kitle stratejisi oluşturan firmamız, düşük maliyetler ile en yüksek dönüşümü gerçekleştirir. En etkili Google Adwords Reklam Danışmanlığı çözümleri için...
Tıklama Başı Ödeme
Haritalarda Arama
Son Yıllarda Google aramalarında üst sıralarda konumlanan Haritalar ciddi bir önem kazanmış ve bu konumlarda olmak özellikle hizmet sektörleri için bir ihtiyaç oluşturmuştur.
Devamı
Özel Web Sitesi Tasarımı
Firma, ürün ve hizmetlerinizi kurumsal bir marka vizyonu ile yansıtan, SEO uyumlu, ziyaretçi odaklı ve mobil uyumlu web sitesi tasarımları oluşturuyoruz.
Devamı
Organik Link ve İçerik
Zararlı, baştan savma ve kalitesiz link zinciri yerine organik ve otoriter sitelerden bağlantılar ile kaliteli içerikler üreten profesyonel bir ekibimiz ile SEO Ayrıcalığını hissedin.
Site İçi SEO Hizmeti
Özel E-Mail Tasarımları
E-Mail Pazarlama sürecinde, ziyaretçi ve dönüşüm odaklı özel tasarımlar sunuyor, sizin adınıza tasarım ve içerik, mail gönderimleri, ve dönüşümlerini takip ediyoruz.
Devamı

Ürün Tabanlı Yatay/Dikey Model E-Ticaret Hizmetlerimiz

İster bir tane ürününüz olsun ister bin tane ürününüz olsun, müşteri odaklı stratejilerimiz ve 10 yılı aşkın E-Ticaret tecrübemiz ile doğru kanallarda ve en doğru bütçelerle e-ticaret danışmanlığını Data İstanbul Dijital Medya Ajansımız tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Ürünlerinizin satışı için en doğru alt yapıya sahip e-ticaret yazılımını seçmeniz çok önemlidir. Seçeceğiniz e-ticaret yazılımı, bugün ve gelecek için tüm ihtiyaçlara cevap vermeli ve kullanıcılarınızın bir ürünü satın alma aşamalarında en hızlı ve kolay alt yapıyı sunuyor olması gereklidir.
  • Ürünlerinizi satın almak isteyen kullanıcıların sorunsuz bir şekilde satın alma işlemini yapabilmeleri için en doğru, uygun maliyetli ve hızlı bir yapı kullanılmalıdır. Kargo ve lojistik yönetiminde satışların artışı ile birlikte yaşanan problemleri ortadan kaldıracak çözümleri sizlere sunuyoruz.