01
Responsive Tasarım

Tüm mobil cihazlara uygun, hızlı erişilebilir Web sitesi tasarımları inşa ediyoruz.

02
Hızlı ve Esnek Arayüz

Kullanıcı dostu esnek tasarım ve daha hızlı açılır web sayfaları sayfaları hazırlıyoruz.

03
SEO Temellerine Uygun

Web sitesini oluştururken, SEO temellerine uygun sayfalar oluşturuyoruz.

Neden Biz?

Kurumsal Web Tasarım Ajansı
olarak, Bizi Tercih etmeniz için Bir çok Sebebimiz Var

Bir web sayfasının size ya da şirketinize katacağı değerleri çok iyi biliyoruz. Web sitesinin, bir siteden öte sizi ya da markanızı yansıtan güçlü bir pazarlama ve iletişim aracı olduğunu biliyoruz. Müşterileriniz, rakipleriniz ve sektörünüze karşı gerekli katma değeri üreten bir kimlik olduğunu ve tüm tasarımları Data İstanbul olarak buna göre inşa ettiğimizi bilmenizi istiyoruz.

Sadece Var Olması Asla Yetmez!” sloganını Data İstanbul Dijital Meda ajansımızı, ilk kurduğumuz yıllardan itibaren dile getirmemizin, tekrarlamamızın ve slogana bir misyon yüklememizin temel gayesi budur.

Ayrıcalıklı Tasarım

Fark Oluşturan Web Tasarım ve Yazılım Ajansı

Kurumsal Web site tasarım firmaları içerisinde, sektöre yön veren ayrıcalıklı çalışmalarımız sonucunda Data İstanbul Dijital Medya Ajansımız, tasarlamış olduğu web sitesi tasarımı veya web siteniz ile ilgili bir çok defa tekrarladığımız üzere, markayı ya da ilgili firmanın ürün ve hizmetlerini, dijital medya alanlarında yüksek katma değer veren bir bina inşa ettiğimizi ifade ediyoruz.

Daha yenilikçi, hızlı, kullanıcı dostu ve güçlü bir web sitesi için uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Teknoloji

Yüksek hızlı SSD sunucularda barındırılan siteler, hem güvenli hem de güncel teknolojiye uygun şekilde yedeklenmektedir.

Eş Zamanlı Analiz

Web sitenizin ziyaretçi trafiğini eş zamanlı analiz ederek, ziyaretçilerin müşteriye dönüşebilmesi için detaylı şekilde yorumluyoruz.

Detaylar

Web sitesinde, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sunabilmek için en ufak detayları bile yerine getiriyoruz.

Zamanın Değeri

Müşteri ile mutabakat sonucu Web sitesini hedeflenen zaman içerisinde anahtar teslim tamamlıyor ve geliştiriyoruz.

Dünya Değişiyor

"İşinizi Dijitalleştirin"

Hangi Sektörden olursanız olun, bütün süreç ve operasyonlarınızı dijital ortama taşıyın. İş modelinizi yeniden dijital mecraya uygun  yapılandırın. Tedarik operasyonlarınızı yeniden  şekillendirin. Web siteniz yoksa acil bir web sitesi oluşturun. Web siteniz varsa daha aktif şekilde sürdürülebilir kılın ve iş gücünüzü daha Online bir hale getirin.

Web Sitesi Tasarımı Neden Önemli?

Bir web sitesinin önemini, olup olmaması ile değerlendirmiyoruz. Bu Web sitesinin size ne katıp ne katmadığı, firmanıza, marka ya da şirketinize sunmuş olduğu katma değeri ile ilgili bir perspektif açı ile değerlendirmenizi istiyoruz. Data İstanbul Web Tasarım  Ajansı olarak Sadece bir sitenin olması için değil, bir sitenin size ne sunacağı kısmı ile ilgilendiğimiz işler üzerinde çalışıyoruz. 

Sadece müşteri değil, dünya ile İnteraktif bir süreç oluşturmak için; Sosyal Medya, SEO ve Dijital Reklam Mecraları ile bir organize içinde kombine olmuş Web sitesi şarttır. 

Kurumsal Web sitesi tasarım oluştururken “Contenct Marketing” sürecini yürüten uzman ekibimiz sadece SEO değil Web Tasarım hizmetleri kapsamında da geçerlidir. Bu noktada içerikler oluşturulurken baştan savma, kopya ya da kalıplaşmış cümleler dışında firmanızı en iyi yansıtan ifadeleri kullanmak için emek harcanır. Profesyonel ekibimiz bu noktada özel gayretleri çalışırlar

Web Tasarım Sitesi Avantajları

2005 yılından beri Kurumsal Web Tasarım Çözümlerinde
Profesyonel yaklaşımlar sunuyoruz.

General Public License

Genel Kamu Lisansı Altında Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme

Tamamen özgürlükçü bir felsefeye sahip olan GPL Lisansı, WordPress, Opencart gibi Web sitesi scriptlerinde mevcut olup, ömür boyu ücretsiz güncelleme, kullanma ve değiştirme hakkını size sunmaktadır.
  • GPL lisansları ile yayınlanan yazılımlar açık kaynak kodlarla sunulduğu için yazılım üzerindeki hatalar daha kolay fark edilebilir ve bu hatalar geliştiricilerin el birliğiyle kısa sürede çözüme kavuşturulabilir.
  • Hızla gelişen teknoloji, yazılımları etkilediği için, firma olarak sürekli yeni bir yazılım ihtiyacı duymaz, web sitenizi tek tuşla yeni teknolojiye adapte etmiş olursunuz.
  • Bir yazılımcı yada tasarımcıya bağlımlı kalmadan Web sitenizi Özgürleştirin.
GPL lisansları dahilinde yapılan yazılımlar, Arama motorlarına, Sunuculara, gelecek nesil teknolojisi olan giyilebilir teknolojiye ve Sosyal Medya mecralarnıa tam uyumlu olarak sürekli güncellenmektedir.
  • Daha Hızlı ve stabil sayfalar, Mobil uyumlu responsive tasarım yapısı, yüksek performans sunması ve sosyal medya etkileşim yönleri ile SEO temel taşlarını oluşturan tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır
  • Etkileşimi yüksek tutacak projeler için üretilmiş binlerce eklentiyi tek bir tıkla kurarak, SEO için daha viral çalışmalar yürütülebilmektedir.
Web Tasarım GNU GPL Data İStanbul

Web Sitesinden Daha Fazlası

Dijitalleşen Dünyada daha güçlü bir şirket için Medya Ajansımıza
Web Sitesi Tasarım Noktasında detaylı bilgi almak için hemen danışın!