TARİH
2018 - 2020
Kategori
Web Tasarım / SEO
Sektör
İkinci El
İkinci EL Teknoloji Ürünleri Referans

İkinci El Teknoloji Ürünleri Alım / Satım Sektörü

2 El Teknoloji ürünleri üzerine satın alma hizmetleri yürüten İstanbul merkezli firma için 2018 yılında başladığımız Web Tasarım ve SEO Danışmanlık hizmeti kapsamında çalışmalar gerçekleştirdik. İkinci El Teknoloji ürünler üzerine başta; Bilgisayar olmak üzere, ikinci el cep telefonu, İkinci El Macbook, İkinci El Playstation, İkinci El Fotoğraf Makinesi ve Televizyon ürünlerinin satın alma işlemini bireysel ve kurumsal alanlarda gerçekleştiren firmaya Google Haritalarda başta olmak üzere Dijital Medya alanında profesyonel çözümler sunduk.

Google anahtar kelime aramalarında ilk sayfayı hedefleyerek yeni müşteriler kazanmaya ve satın alma hacmini artırmaya yönelik dijital çalışmalar yaparak, sektörde firmaya yeni bir marka imajı sağalmayı başardık. Sadece ana kelimeler değil, Local çalışmalar başta olmak üzere, spesifik kelimeler geliştirerek müşteri hedeflerini geniş bir yelpazeye taşıdık. Belirli dönemlerde Google ADS (PPC) reklamları çıkarak daha fazla trafik ve daha fazla müşteri potansiyeli yakalamayı başardık.

Dataistanbul Dijital Medya ve SEO Ajansı olarak, sunmuş olduğumuz çözümler dahilinde ikinci el bilgisayar satın alma hizmeti sunan Asaf Bilgisayar firması ile ilgili gerçekleştirdiğimiz dijital medya ve SEO hizmetlerini yukarda büyük bir mutluluk ve heyecan ile yer verdik. Aynı heyecan, başarı ve hassasiyetle çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir, deneyimli uzmanlarımızla görüşerek, hizmet ve satışlarınızı yeni müşterilere sunmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

“Satış yapma ve satın alma süreçlerini ticari etik ve olgu içinde gerçekleştiren bir birey ,ilk planda kazancı ile değil başarısı ile mutlu olduğunu hissetmektedir.
Tıpkı, bir SEO hizmeti sağlayan şirket gibi…”
– Yusuf ŞAHİN – Dijital Medya uzmanı