TARİH / YIL
2009 / 2013
Kategori
SEO Danışmanlığı - SEM
SEKTÖR
Beyaz Eşya - Klima Servisi
Dataİstanbul Beyaz Eşya ve Klima Servisi Referansları

01. Sektöre Farklı bir Soluk Kattık

K lima ve Beyaz Eşya Servisi Sektörü SEO Referansı. Data İstanbul tarafından bir çok marka ve bölgeler için SEO çalışması yaptık. Google Cezaları ile ilgili mevcut siteleri iyileştirme çalışmaları ile başlayan sektör serüvenimiz, “Klima Servisi” kelimesinde Google ilk sayfa, ilk sıraya taşıdığımız bir proje ile sektöre farklı bir soluk kattık. Daha kaliteli ve otoriter siteler, kullanıcılara her marka ve ürünler için bilgilerin yer aldığı Portal oluşturarak trafiği müşterilerimizin ana sitesine yönlendirmeyi başardık.

20’ye yakın Klima markası başta olmak üzere, 10’dan fazla Beyaz Eşya markası için özel web siteleri oluşturarak, Google aramalarında bu markalar üzerinde ilk sayfaya taşıdığımız onlarca site oldu. Kurumsal SEO Danışmanlığı kapsamında,  farklı yıllar süresinde 4 firma ile çalıştık. Google ADS Reklam Danışmanlığı alanında reklam optimizasyonu yaparak maliyetleri ideal şekilde kullanılmasını ve daha fazla müşteri çağrısı almayı başardık. Uzun soluklu çalışmalarımız sonucunda başarılı sonuçlar elde etmenin mutluluğunu taşıyan Uzman SEO ekibimiz, aynı mutluluğu müşterilerimize yaşatmanın haklı gururunu her zaman taşımıştır.

“Tecrübeli ve iyi bir servis ustası, tamir etmek istediği cihazı incelediğinde arızanın kaynağını tüm ruhu ile hisseder, bulur ve hızlıca çözer. Tıpkı bir SEO Uzmanının Web sitesini incelediği gibi…”
– Yusuf ŞAHİN