Duyurular

Perpa Web Tasarım Ajansı ve Dijital Reklam Çözümleri

Perpa Web Tasarım Ajansı

Perpa Web Tasarım Ajansı ve Dijital Reklam Çözümleri alanında uzman ekibi ile hizmet veren Data İstanbul Dijital Medya, Reklam ve SEO Ajansı ile tanışın. 2020 yılı COVID-19 sürecinden sonra dijitalleşen dünyada, şirketlerin online pazarda yerini aldığı ve Web Tasarım öneminin ciddi boyutlara ulaştığını görmekteyiz.

Perpa Web Tasarım Firmaları, İstanbul Şişli Web Tasarım Ajansı noktasında web tasarımdan öte kaliteli, organik ziyaretçi hedefleyerek, hızlı müşteri oluşturacak, zengin bir web sitesi tasarımları sunuyoruz.

Perpa Firmaları için Dijital Medya Mecrası Neden Önemli?

Herkesin, her kesimden insanların eve kapandığı şu günlerde, iş süreçlerini ev ortamından, dijital ortama taşındığı görülmektedir. Online Satış, Online Reklam çalışmaları, Dijital iletişim ve markalaşma gibi tüm alanlarda artık internet neredeyse iş orada felsefesi hayata geçti. 2020 yılı yılından itibarende bu surecin kalıcı hale gelmesi bekleniyor. Bir çok uluslu şirket Evden çalışma anlayışını kalıcı hale getirdiğini de duyurdu. Perpa Ticaret Merkezi içerisinde yer alan firmalar içinde, Mağaza / Kapı müşterisi bekleme olayı tarihe karıştı. Artık dijital ortamda Web siteleri üzerinden ürün ve hizmetlerini dünyanın her yerine tanışma, satış gerçekleştirme, yeni müşterilerle iletişim ve marka bilinirliğini artırma gibi olanaklara sahip.

Data İstanbul olarak, Perpa‘da yer alan ofisimizde, Perpa Web Tasarım firmaları arasında, özel çözümler sunmaya ve bu çözümleri butik bir hizmet anlayışı ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Perpa Firmalarının Web Sitesinden Beklentileri Ne Olmalı?

Sadece Var Olması Asla Yetmez!” sloganı ile 2007 yılında Perpa Ticaret Merkezinde Dijital Medya Reklamcılık ve Web Tasarım Ajansı olarak faaliyete geçen SEO Ajansı şirketimiz, Perpa Ticaret Merkezinde kurmuş olduğu Perpa Center Portalı ile bir çok firmaya Dijital mecrada yer vererek, internetin başarısını ıspatlamayı başardı. Perpa Web Tasarım Ajansı olarak, firmaların web sitesinin olması artık yeterli değil.

Web sitesinden katma değer bekleyen bir vizyona sahip olmaları ve bu noktada yatırım yapmaları tavsiye edilmektedir. Dünyaca ünlü bilişim uzmanları ve Girişimciler, Web sitesinin yatırıma dönük çalışmalarından sonra yüksek kazanç ve kar elde ettiklerini ifade etmektedirler.

Web sitesini sadece bir kartvizit olarak görmeyin, Atıl sadece web adresini yazdığınız zaman girilebilen, kartvizitte yer alsın düşüncesi ile ya da tabiri caiz ise komşu çarşıda görsün gibi bir amaçla açılan bir web sitesi firmaya hiç bir katkı sağlamadığı gibi, yılda verdiğiniz lisans ücretleri de boşa gitmiş olur.

Ürün ve Hizmetlerinizi Duyurmak ve Yeni Müşteriler Kazanmak için Yola Çıkın

Web sitenizi aktif ve canlı tutun. Güncel bir web sitesinin arama motorlarında daha üst sıralarda olacağını göreceksiniz. Ürün ya da Hizmetlerinizi kullanıcının rahat ulaşabileceği şekilde hazırlanmış bir web sitesi olduğuna emin olun. Hızlı açılan Mobil kullanıcılara yönelik Responsive tasarıma sahip bir web sitesini ziyaretçiler çok sever.

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtmak için Google ADS Arama Ağı Reklam Seçeneğini Kullanın

En hızlı ve etkili bir reklam dönüşümü için Google ADS Arama Ağı reklam seçeceği en çok önerilen dijital reklam kanallarından biridir. Ürün ve hizmetlerini ilgili kelimede Google arama motorlarında aratıldığında ilk sırada sponsor bağlantılarda yer almaktadır. Kullanıcı aramada ilk sizin sitenizi görür ve tıklar. Böylece yeni müşteri kazanmanızda büyük bir etkiye sahip olacaktır. Data İstanbul Dijital Reklam Ajansı olarak Google ADS Reklam Hizmetleri noktasında Perpa Firmalarına en uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli hizmeti deneyimli ekibimiz tarafından verildiğini belirtmek istiyoruz. Bu hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için Buradaki Sayfamızı Tıklamanız Yeterli olacaktır.

Google Haritalarda Yerinizi Alın

Perpa firmaları için, müşteri bulma noktasında en etkili alanlardan biri Google Benim İşletmem Hesabı oluşturulması. Google Servisi olan ve bu servisi tamamen ücretsiz olarak firmalara sunan Google, ürün ve hizmetleri, firma adres ve konumunu, irtibat numaranızı, firma görsellerini, web sitesini ve çalışma saatleri gibi bilgilerin yer verileceği bir platform sunuyor. Bu platformun gücü o kadar yüksek ki, ilgili bölgede aramalarda direk harita üzerinden firmanıza ulaşmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca, web sitenizi eklediğinizde web sitesi kalitesini artırmayı ve ziyaretçi trafiğini web sitesine yönlendirmeyi sağlıyor. Bu kapsamda yapılan bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak için Bölgesel SEO hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Perpa Web Tasarım Ajansı Data İstanbul

Perpa Web Tasarım Ajansı olarak Data İstanbul Profesyonel Çözümler Sunmaya Devam Ediyor

Data İstanbul Dijital Medya Reklam ve SEO Ajansı olarak, Perpa Web Tasarım hizmetleri başta olmak üzere, Google ADS Reklam hizmetleri, Sosyal Medya danışmanlığı, Instagram ve Facebook Reklam çözümleri, Youtube Video reklamcılığı, Kurumsal SEO Danışmanlığı ve Online Marka İtibar yönetimi gibi tüm dijital çözümleriniz için yanınızda yer alacaktır.

Tüm dijital ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunan Data İstanbul Deneyimli Ekibimiz, tüm talep ve sorularınız için çağrılara cevap vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi Ana 2 Şirketleri
Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Ticaret Merkezi Hakkında bilgi ve Tanıtım Videosu

Perpa Ticaret Merkezini Resmi kanalların dilinden tanıyalım;

PERPA Ticaret Merkezi, konumu, büyüklüğü, ekonomik işlevi, barındırdığı insan sayısı ve sosyal sorumluluk projeleriyle Global Dünya ticaretiyle bütünleşen mono blok dev bir yapıdır. 1986 yılında Perşembe Pazarı olarak bilinen bölge boşaltılarak o bölgede bulunan esnaf ve tüccarların sorunlarına çözüm bulmak ve enerjiyi ekonomik potansiyeli yüksek sosyal  bir merkezde toplamak amacıyla yapımına başlanan PERPA bu gün çevre açısından da rahatlama sağlayan modern bir iş merkezidir. İstanbul’un ve Türkiye’nin bir gurur abidesi olarak yükselen PERPA  yepyeni çehresi ile ticaret dünyamızın geleceğine adını altın harflerle yazdıran, kelimenin tam anlamıyla devasa bir yapıdır.108.526 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 40.000 metrekare üzerine kurulmuş 14 kattan oluşan toplamda 660.000 metrekare kapalı alandan oluşan  PERPA ticaret merkezi  A ve B olmak üzere 2 bölüme ayrılmış ve aynı yapı içerisinde iki ayrı yönetim tarafından yönetilmektedir.

https://www.perpa.com/perpa-tanitim
Perpa Tanıtım Videosu

Perpa firmaları için özel çözümler ve kampanyalar sunan Data İstanbul Ajasımızın ürün ve hizmetleri ile ilgili ve firmalar için çok özel kampanyalar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz soru ve taleplerinizi bu konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Author

Yusuf ŞAHİN

Data İstanbul Dijital Medya Ajansımızın ilk temellerini attığımız 2007 yılından itibaren, özverili şekilde çalışmanın haklı gururunu taşımaya devam ediyoruz.

Yorumlar (4)

 1. Orhan S.
  Mayıs 28, 2020 Cevapla

  Merhaba, Perpa’da yer alan İş Güvenliği firmamız için yeni bir web sitesi ihtiyacımız vardır? Fiyat bilgisi alabilir miyiz? Ayrıca makaleniz için teşekkür ederiz. Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmuş.

  • Data İstanbul
   Mayıs 30, 2020 Cevapla

   Orhan Bey Merhaba,
   Öncelikle talebiniz için çok teşekkür ederiz. Firmanız için Kurumsal bir Web sayfası oluşturmaktan büyük bir mutluluk duyarız. Detaylar ve Planlama için ekibimiz sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir. Tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

 2. Rıdvan Y.
  Mayıs 30, 2020 Cevapla

  Merhaba, Perpa Ticaret Merkezinde yer alan Güvenlik Kameraları üzerine faaliyet gösterdiğimiz şirketimiz için E-Ticaret sitesi yaptırmak istiyoruz? Bu konuda detaylı bilgi alabilir miyiz? Teşekkürler.

  • Data İstanbul
   Mayıs 30, 2020 Cevapla

   Rıdvan Bey Merhabalar,
   Firmanız için Profesyonel bir E-Ticaret sitesi oluşturmaktan büyük mutluluk duyarız. Detaylar için sizlerle en kısa zamanda iletişim kuracağız. İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir