Duyurular

SEO Ekibimiz ile Artık Daha Güçlüyüz

2007 yılında Dijital Reklam çözümleri sunan firmamız, Data İstanbul markası ile müşterilerine uzun soluklu çözümler sunmaya devam etmiştir. Bu noktada, 2015 yılına gelindiğinde, onlarca sektör olmak üzere yüzlerce firmaya Seo Ekibimiz Web Tasarım başta olmak üzere, Google Seo ve Adwords danışmanlığı ve E-Ticaret çözümleri sunmanın mutluluğunu taşımaktadır. Google Partner

Data İstanbul olarak biz; İşimizi gelişi güzel yapmaktan kaçınarak, tüm müşterilerimize özel ayrıcalıklar sunmuş, doğru iş planı ve hedefler ışığında en uygun maliyetler hesaplanıp, en yüksek verimde iş gücü üretmeyi ve katma değer sunmayı kendimize ilke edindiğimizi bir kere daha hatırlatmak isteriz. “Sadece Var Olması Asla Yetmez!” sloganımızı bu iş değerleri üzerinde müşterilerimize yansıtmaktayız.

Arama Motoru optimizasyonuna 2008 yılında 2 kişi ile başlayan firmamız, Google Adwords ve Seo ile şimdi alanında uzman 4 Uzman Seo Ekibimiz, 1 Adwords Uzmanımız, 1 Grafikerimiz, 1 Mobil uygulama yazılımcımız, 2 PHP yazılımcımız, 1 Linux Server uzmanı ve 1 Sosyal Medya Uzmanımız bünyemiz içerisinde yer almaktadır.

“İşini büyük bir heyecan ve aşkla yürüten bir ekibin, gücünü ve bu gücü mutluluk ile taşıyan bir firmanın başarısı kaçınılmazdır.”
– Yusuf ŞAHİN (Dijital Medya Uzmanı)

Ürün ve Hizmetler için Doğru Hedef Kitle, Gerçek Müşteri

Biz, müşterilerimiz için sadece teknik çalışmalar yapmıyoruz. Biz; İşimize ruh katıp, hedef kitleyi doğru analiz ederek, gerçek müşteriye çevirmenin ve firmaya katma değer sunmanın amacını taşıyoruz. Size arama terimlerinde en doğru olanı en olması gerektiği noktada maximum fayda sağlayacak şekilde sunuyoruz.

Sadece #SEO Yeterli Değil!

Gelişen teknoloji ve Sosyal Medya’nın farklı mecralara ayrışması ile kitlelerin dağılımı ve en önemlisi mobil cihazların kullanımı ile Siteninizin varlığı ve hatta sitenize yapılan arama motoru optimizasyonu (SEO) ve hatta Google Adwords dahi yeterli gelmeyecektir. Bu doğrultuda firmaların bu işlemlerden herhangi bir hizmet satın aldıklarında doğru planlama yapılmadığı taktirde yüksek maliyetler ödemek zorunda kalabilirler.

Bu sebeple Ürün ve hizmetlerin tanıtım ve satışını gerçekleştirebilmeniz için öncelik olarak doğru bir analiz ve planlama yapılması şart olup, yukarıda yer verdiğimiz tüm mecraları en doğru ölçüde kullanılması son derece önemlidir. Bu konu blog köşemizde ayrı ayrı işlenecek olup, Data İstanbul Blog sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Dijital Medya ve Tüm Mecra kanalları ile ilgili Data İstanbul firması uzman ekibine irtibat numarasından ulaşarak, dijital mecra kanalları noktasında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Author

Yusuf ŞAHİN

Data İstanbul Dijital Medya Ajansımızın ilk temellerini attığımız 2007 yılından itibaren, özverili şekilde çalışmanın haklı gururunu taşımaya devam ediyoruz.

Yorum (1)

  1. Arif Doğaner
    Nisan 13, 2020 Cevapla

    Başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürler

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir